irmina new 2

Specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeuta

Jestem psychologiem, specjalistą psychologii klinicznej i psychoteraputka. Ukończyłam całościowy kurs Psychoterapii atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, współorganizowanego przez Śląskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów, Polski Instytut Psychodramy i Ośrodek Leczenia Nerwic i Zaburzeń Jedzenia „Dąbrówka”.Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2015 r. ukończyłam specjalizację w psychologii klinicznej człowieka dorosłego na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.

Szkoliłam się w zakresie terapii systemowej, indywidualnej i rodzinnej przy Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Ukończyłam „ Curriculum”- całościowe szkolenie z terapii ericksonowskiej w Polskim Instytucie Ericksonowskim oraz Kurs Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej (Intensive Short Term Dynamic Psychotherapy) w Labolatorium Psychoedukacji w Warszawie.W ubiegłym roku brałam udział w rocznym szkoleniu systemowym -Kurs pracy w polu archetypów w szkole Anny Rataj.Aktualnie studiuje Ego State Therapy ( Terapie stanów ego) w Polskim Instytucie Ericksonowskim oraz Mindfulness MBLC.

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie pracy klinicznej w publicznej słuzbie zdrowia z pacjentami oddziału psychiatrycznego , neurologicznego, leczenia zaburzeń afektywnych oraz zaburzeń nerwicowych oraz w z klientami w ramach praktyki prywatne

Psycholog Psychoterapeuta Irmina Bobowska ul. Piękna 4, 60- 591 Poznań -Psychoterapia, Poradnictwo psychologiczne :: tel: 600 993 987 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.