irmina new 2

Specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeuta

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2015 r. ukończyłam specjalizację z psychologii klinicznej w SWPS we Wrocławiu zakończoną egzaminem państwowym. Z pasji praktykuję jako psychoterapeutka. Studiowałam psychoterapie psychodynamiczną i psychodramę podczas czteroletniego Kursu Psychoterapii atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, współorganizowanego przez Śląskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów, Polski Instytut Psychodramy i Ośrodek Leczenia Nerwic i Zaburzeń Jedzenia „Dąbrówka”.

Szkoliłam się w zakresie terapii systemowej, indywidualnej i rodzinnej przy Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Ukończyłam „ Curriculum”- całościowe szkolenie z terapii ericksonowskiej w Polskim Instytucie Ericksonowskim oraz Kurs Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej (Intensive Short Term Dynamic Psychotherapy) w Labolatorium Psychoedukacji w Warszawie. Poza tym wiele setek warsztatów, szkoleń i własnych sesji.

Doświadczenie kliniczne w zawodzie zdobywałam pracując od 2005 r. w oddziale rehabilitacji psychiatrycznej Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Złotoryi ,Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic, Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnień, Dziennym Oddziale Ogólnopsychiatrycznym w Koninie, Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Humani w Poznaniu oraz Konińskim Centrum Zdrowia Psychicznego i podczas staży specjalizacyjnych.

Jestem członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Psycholog Psychoterapeuta Irmina Bobowska ul. Piękna 4, 60- 591 Poznań -Psychoterapia, Poradnictwo psychologiczne :: tel: 600 993 987 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.